Mgr. Svatava Dvořáčková


 

Psychoterapie,
Kraniosakrální terapie

Na přelomu milénia jsem ukončila studium jednooborové psychologie, absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v Gestalt Terapii, výcvik v kraniosakrální terapii a více než deset let se intenzivně zajímám o ajurvédu a jógu. Kromě toho je mou vášní vědomý tanec, který mne spolu se vším ostatním dovedl ke způsobu terapeutické práce, v níž vše integruji se zkušenostmi z mého osobního rozvoje. Ráda vás budu provázet i na vaší jedinečné cestě k celistvosti a harmonii. 

Kraniosakrální terapie – je jemná celostní terapeutická metoda, která mírní negativní dopady stresu a může pomoci vašemu organismu najít cestu k rovnováze – tedy zpět ke zdraví. Používá se u krátkodobých akutních potíží i u chronických stavů. Pracuje s velmi jemnou podporou přirozených autoregulačních schopností a tím dokáže nastolit harmonii v těle i mysli. 

Psychoterapie – Pomocí rozhovoru nebo jiných terapeutických technik vás mohu doprovázet při překonávání různých životních výzev (krize, nespokojenost, ztráta radosti ze života, pocity osamělosti, syndrom vyhoření, partnerské problémy, úzkosti, deprese, nadměrný stres, komunikační problémy, strachy a fobie…) nebo jen při hlubší cestě do vašeho vlastního nitra jako součásti seberozvoje. Díky psychoterapii můžete lépe porozumět sobě, své situaci. Umožní vám ventilovat to, co běžně nemůžete sdílet, projevit emoce, podívat se na své záležitosti z jiného úhlu pohledu, najít východiska a to vše v bezpečném a podporujícím prostoru. Psychoterapie vás může provázet na cestě zpět k sobě a vlastní podstatě, dá vám nástroje, které se následně integrují do každodenního života, abyste ho mohli prožívat více vědomě a ve větší lehkosti, ať je vaše situace jakákoli. 

Více o mně a mém způsobu práce najdete na stránkách www.kezdroji.cz


Ceník

Konzultace/terapie …. 90min/1400 Kč

Objednat se ke Svatavě

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s