Mgr. Petra Flemrová


Koučink & Psychoterapie

Jsem žena, která ráda prozkoumává tajuplná zákoutí lidského nitra, a pro kterou jsou příběhy lidí inspirací k objevování nových cest a možností řešení.

Mé služby jsou zaměřené na koučink a psychoterapii. Ke svým klientům přistupuji jemně a citlivě, zároveň však s notnou dávkou hlubokého vhledu, aby každý odcházel s vědomím, že je to právě on/ona, kdo v sobě má odpovědi na veškeré otázky. Na základě dlouholetých zkušeností z pracovní i osobní oblasti propojuji jednotlivé střípky životního příběhu v jeden smysluplný celek.

Koučink

Koučink je úžasný „nástroj“, který  umožňuje důkladně zmapovat vnitřní i vnější překážky na vaší cestě. Rozšiřuje obzory vašich možností a pomáhá nastavit si dílčí kroky k vytyčenému cíli. Ať už se jedná o pracovní či osobní oblast, koučink nabízí příležitost prozkoumat, co je pro vás v životě důležité, po čem toužíte a jak toho můžete dosáhnout. 

Psychoterapie

V rámci terapie pro vás vytvářím prostředí plné bezpečí a důvěry, ve kterém máte příležitost řešit s otevřeností svůj osobní příběh, léčit vnitřní zranění, objevovat skryté schopnosti a zároveň tak posilovat vědomí vlastní jedinečnosti.

Více o mně a o tom, s čím vás mohu podpořit, najdete na:

www.petraflemrova.cz

Tel.: 604 837 383

Ceník:

Koučink           1.500, – Kč/60 minut

Psychoterapie 1.100, – Kč/60 minut

Objednat se k Petře

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s