Pavlína a Ricky Goodman


Průvodci snů, koučink

Pavlína – Jsem tvůrce svého života, inspirátorka, průvodkyně sny, umělkyně a maminka 3 dětí. Vystudovala jsem TVS na FTVS UK, a tak se má praxe a pozornost nejdříve ubírala zejména k tělu a pohybu. Skrze svá zranění a nemoci jsem však začala pohlížet zcela jinak na důležitost propojení těla, mysli a duše.V roce 2011 můj syn onemocněl a já pochopila, že k jeho uzdravení bude potřeba především začít pracovat sama na sobě. Tak započala má cesta. Absolvovala jsem Dream Teacher training s Robertem Mossem. 

Aktivní snění:

Pomáhám lidem znovu se spojit s jejich sny, s jejich magickou částí a intuicí. Sny jsou mosty mezi každodenním životem (realitou) a voláním duše.

Sny jsou tajným šepotem naší duše a já Vám ukáži:

  • jak si sny co nejlépe pamatovat a jak pochopit jejich skrytou symboliku,
  • jak postupovat, když se nám sny nezdají,
  • jak pracovat s opakujícím se snem nebo noční můrou,
  • jak poznat, že nám sen ukazuje „soul loss“, část duše, která se v důsledku traumatické události od nás oddělila a způsobuje nám tak zdravotní či jiné obtíže,
  • jak se sněním propojit s našimi milovanými, kteří už odešli na druhý břeh,
  • jak ve snech vystopovat vlastní symboliku a vytvořit si svůj snář
  • jak v sobě znovu probudit tvořivost a radost ze života.

Ricky – Jsem certifikovaný životní a kreativní kouč, emotional intelligence assessor a učitel snění. Svým klientům pomáhám získat větší uvědomění sebe sama a otvírám jim cestu k nalezení životního smyslu. Jsem Brit žijící 18 let v Praze. Vzhledem k potřebné hloubce komunikace poskytuji sezení v angličtině.

Svět snů a možností, jak v něm hledat odpovědi na základní otázky, mi otevřelo tříleté studium aktivního snění pod vedením Roberta Mosse. Aktivní snění je nástroj, který nám pomáhá naplno uvolnit sílu toho, kým opravdu jsme, a dostat se do přímého kontaktu s naší duší. Sny nám dávají informace, jež nám mohou pomoct se vším, co nás trápí.. Abych vám tyto informace zpřístupnil, používám starodávné techniky propůjčené od různých kultur,, ale i cvičení postavená na neurovědě a kvantové fyzice.

„Snění navrací duši“ Robert Moss

Více nás na webových stránkách: www.consciouswoman.cz

Ceník:
90 minut – 1500 Kč

Objednat se k Pavlíně nebo Rickymu