Juliet Navratilova


Poradenství Myslet srdcem

Po 20 letech jsem se vrátila do Čech, abych se s vámi ve svém domečku Violet podělila o své bohaté zkušenosti z vnějšího i vnitřního světa. Na cestu osobního růstu a uzdravení těla, mysli i srdce mne přivedla má autoimunitní onemocnění, psychická, emoční a sexuální zranění, vnitřní zmatek, ale i touha poznat svět za oponou. Po důsledném pročišťování a intenzivní prací na sobě jsem se vyléčila, porozuměla si a osvojila si důvěru v sebe i ve vše, co dělám. Svého vnitřního léčitele a učitele jsem našla ve svém srdci.

Nabízím klientům podporu, asistenci a radu jak nalézt řešení ze svého vlastního zdroje a naslouchat hlasu intuice. Jak skrze práci s dechem, srdcem a soustředěnou myslí vstoupit do svého těla a své vlastní síly. I když mám v práci s klienty k dispozici různé léčivé a šamanské techniky, můj hlavní a nejdůležitější nástroj jsou mé ruce, jež podobně jako v reiky, používám k prohlubování kontaktu se srdcem a ostatními částmi těla.

Více o mně a mých rolích na www.mysletsrdcem.cz


Ceník

Konsultace/léčení….1,5 – 2 hodiny/1500 – 2000Kč


Co o mně napsali klienti:

“Juliet je opravdu skvělá. Je tak působivá tváří v tvář, že je těžké to popsat. Jakmile jsem vstoupila do místnosti, pocítila jsem klid a rovnováhu, stejně jako důvěru. Okamžitě se naladila na mé pole a všechno probíhalo hladce. Odešla jsem s pocitem vnitřního štěstí, důvěry a víry. Určitě bych ji doporučila každému, kdo se z jakéhokoli důvodu cítí trochu ztracen, nebo tápe.”

Marie K., Brno

“Juliet mi ukázala metody jak více vnímat své tělo, své energie a také jak je ovládat a pracovat s nimi. Např. jsem se dříve snažila pracovat na uzemnění těla a teprve s Juliet jsem to procítila a pochopila. Z její osobnosti je cítit klid a vyrovnanost, která pomáhá k vlastnímu uvolnění a otevření se. Sezení s ní mohu jen doporučit, protože pomáhá k utříbení myšlenek a nacítění se na vlastní osobu / vlastní hlas.”

Alžběta K., Praha


“Setkání s Juliet je prostě nádhera, klid, inspirace a pohlazení po duši. Díky našemu setkání vím jak se celkem rychle a jednoduše dostat do kontaktu se svým srdcem a svým tělem. Děkuji ti za to, že jsi tak otevřená a pravdivá. Kousíček tebe je tu stáale se mnou a z toho čerpám.”

Michael O., Zlín


“Kdo chce pomáhat, provázet, svítit těm, kteří jsou na cestě, musí nejdříve najít cestu sám k sobě, uzdravit sebe sama. On sám je potom lékem pro ostatní, kteří se v jeho blízkosti nachází. Neříká, co máte dělat, jak se rozhodnout, kde byste už mohli být, ale vede vás k poznání o vás samých, do vaší síly, ukazuje možné cesty, kým můžete být, vede vás k rozpomenutí, proč jste tady.  U Juliet jsem toto všechno nejen našla, ale i plně navnímala a cítila. Jedná otevřeně, upřímně, opravdově, cítíte její moudrost i zkušenost. Díky tomu je pro mě inspirací, žijící ukázkou, že cestu sami k sobě můžeme najít a kým se sami před sebou můžeme stát. Je pro mě člověkem, na kterého se mohu nejen obrátit, ale hlavně, kterému mohu věřit.”

Nari Ch., Praha


Objednat se k Juliet


U Jaroslava Duška v Duši K
– O knize Myslet srdcem

DVTV Daniela Drtinová