Juliet Navratilova


Poradenství Myslet srdcem

Po 20 letech jsem se vrátila do Čech, abych se s vámi ve svém domečku Violet podělila o své bohaté zkušenosti z vnějšího i vnitřního světa. Na cestu osobního růstu a uzdravení těla, mysli i srdce mne přivedla má autoimunitní onemocnění, psychická, emoční a sexuální zranění, vnitřní zmatek, ale i touha poznat svět za oponou. Po důsledném pročišťování a intenzivní prací na sobě jsem se vyléčila z oslabujících symptomů, porozuměla si a osvojila si důvěru v sebe i ve vše, co dělám. Svého vnitřního léčitele a učitele jsem našla ve svém srdci.

Nabízím klientům podporu, asistenci a radu jak nalézt řešení ze svého vlastního zdroje a naslouchat hlasu intuice. Jak skrze práci s dechem, srdcem a soustředěnou myslí vstoupit do svého těla a své vlastní síly. I když mám v práci s klienty k dispozici různé léčivé a šamanské techniky, můj hlavní a nejdůležitější nástroj jsou mé ruce, jež podobně jako v reiky, používám k prohlubování kontaktu se srdcem a ostatními částmi těla.

Nástroj, který klientům předávám je metoda Myslet srdcem, s níž se pak mohou se srdcem propojovat sami.

Očistné pobyty ve Violet v létě jsou plné. Další termíny a info zde.

Více o mně a mých rolích na www.mysletsrdcem.cz


Ceník

Konsultace/léčení… 1,5 – 2 hodiny/ 2500 – 3000Kč


Co o mně napsali klienti:

“Juliet je opravdu skvělá. Je tak působivá tváří v tvář, že je těžké to popsat. Jakmile jsem vstoupila do místnosti, pocítila jsem klid a rovnováhu, stejně jako důvěru. Okamžitě se naladila na mé pole a všechno probíhalo hladce. Odešla jsem s pocitem vnitřního štěstí, důvěry a víry. Určitě bych ji doporučila každému, kdo se z jakéhokoli důvodu cítí trochu ztracen, nebo tápe.”

Marie K., Brno

“Juliet mi ukázala metody jak více vnímat své tělo, své energie a také jak je ovládat a pracovat s nimi. Např. jsem se dříve snažila pracovat na uzemnění těla a teprve s Juliet jsem to procítila a pochopila. Z její osobnosti je cítit klid a vyrovnanost, která pomáhá k vlastnímu uvolnění a otevření se. Sezení s ní mohu jen doporučit, protože pomáhá k utříbení myšlenek a nacítění se na vlastní osobu / vlastní hlas.”

Alžběta K., Praha


“Setkání s Juliet je prostě nádhera, klid, inspirace a pohlazení po duši. Díky našemu setkání vím jak se celkem rychle a jednoduše dostat do kontaktu se svým srdcem a svým tělem. Děkuji ti za to, že jsi tak otevřená a pravdivá. Kousíček tebe je tu stáale se mnou a z toho čerpám.”

Michaela O., Zlín


S odstupem dvou měsíců se mi potvrzuje, jak zásadní pro mě očistný pobyt u Juliet byl.
Nejen, že jsem s pomocí Juliet a celého našeho kruhu zapracovala na otevření svého srdce, ale také už niterně cítím důležitost očisty fyzického těla, kterou jsem až doteď v sobě neměla dostatečně zakořeněnou. 
Juliet byla úžasná v tom, jak srdečně nás u sebe přijala a jak celý pobyt s láskou vedla. Ve skupince šesti žen se nám všem podle potřeby věnovala i individálně a vše do sebe krásně zapadalo.
Ne každý „seminář“ či „workskop“ ve mně zanechá dlouhodobou stopu, pobyt u Juliet a s Juliet to ale dokázal.

Eva S., Praha


Objednat se k Juliet

Pokud chcete dostat můj sezónní newsletter, prosím uveďte to specificky ve zprávě. Děkuji 🙂


U Jaroslava Duška v Duši K
– O knize Myslet srdcem

DVTV Daniela Drtinová